Měření a regulace

Tvoříme průmyslový software v oblasti měření a regulace (MaR). Programujeme software na míru dle projektové dokumentace a dle potřeb zákazníka. Mozkem každé aplikace je PLC (Programovatelný logický automat). Jedná se vlastně o zmenšený počítač, který má procesor pamět, komunikační periferie a další. Ke každému PLC je potřeba mít připojeny různé periferie, vstupy a výstupy, další komunikační moduly, webové servery, gsm modemy a podobně. Na tyto jsou pak připojeny koncové prvky a zařízení jako jsou plynové nebo elektrické kotle, ventily, čerpadla, ventilátory, motory, čidla měření teploty tlaku a vlhkosti, čidla pro kontrolu prostředí a zabezpečení. Dohromady pak vzniká nějaký hardware, který má měřit a regulovat danou technologii a my pro tento hardware vytvoříme na míru sofistikovaný software, který bude se všemi koncovými prvky pracovat automaticky dle vytvořených algoritmů.

Na energie chytře! Úspora a levný provoz, to jsou klíčové elementy s kterými firma DEFISOFT pracuje. Chytré regulace pořízené dnes, vám dlouhodobě vytvoří nadhled, finanční úlevu a starosti přenecháte naprogramovanému automatu, který se o vás postará a kterého naučíme jak se k vám chovat.

Působíme v oblasti vytápění, vzduchotechniky, technické zabezpečení a další. Programujeme řídicí systémy a regulátory firmy AMiT nebo DOMAT Control System

Vytápění

Staráme se o vaše teplo domova. Ohřev teplé vody a vytápění budovy je jedna ze základních a mnoho let osvědčených technologií, které u vás nesmí chybět. Pokud k tomu přidáte soběstačnou aplikaci, z vašeho domova se stane místo kde budete moct v klidu odpočívat, užívat si teplé podlahy a otáčení ventilů se stane historií.

Vytváříme software pro kotelny i výměníky. Regulujeme elektrické kotle, plynové kotle, kotle na tuhá paliva nebo zpracovávámé energii z tepelných čerpadel. Vytvořené teplo poté rozdělujeme efektivně do okruhů teplé vody, radiátorů, podlahové vytápění či ohřevu vzduchotechniky a bazénů. Hlídáme povozní tlaky, kontrolueme požadované teploty na výstupech a vše řídíme s možností regulace v několika režimech nastavených uživatelem.

Vzduchotechnika

Přísun vzduchu je zapotřebí stejně jako dodávka teplé energie. Ať je zima nebo léto, naše regulace vám zajistí ideální teplotu a vlkhost vzduchu v prostorách vašeho objektu přesně tak jak si ji nastavíte.

Ovládáme vzduchotechnické jednotky a klimatizace. Vše za pomocí několika prosotorových i venkovních čidel. Výsledné chování a sledování stavu opět vizualizujeme ve webových vizualizacích.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. OK Více informací